ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9076229
*
nr 907 6229
Spegel
nutida, rektangulär, höjd: 161
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 augusti 2014
kl 19:25:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/8 07:44:33
1
100 kr
24/8 09:21:31
2
150 kr
24/8 17:06:29
3
500 kr
24/8 17:23:16
4
500 kr
24/8 17:23:50
4
800 kr
24/8 22:07:49
5
800 kr
24/8 22:09:52
5
900 kr
24/8 22:35:18
6
1.000 kr
25/8 19:20:17
7
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida rektangulär spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53
-
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54
-
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51
*
Spegel
nr 907 6229
Spegel
nutida, rektangulär, höjd: 161
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 augusti 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/8 07:44:33 | 1 | 100 kr |
24/8 09:21:31 | 2 | 150 kr |
24/8 17:06:29 | 3 | 500 kr |
24/8 17:23:16 | 4 | 500 kr |
24/8 17:23:50 | 4 | 800 kr |
24/8 22:07:49 | 5 | 800 kr |
24/8 22:09:52 | 5 | 900 kr |
24/8 22:35:18 | 6 | 1.000 kr |
25/8 19:20:17 | 7 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida rektangulär spegel speglar
-
8026 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:53 -
9088 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:54 -
8025 Spegellampett
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgy..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:51